UA-10833878-1
website templates

Dienas seminārs 15. novembrī, 2020.

 Piecu elementu UCL® Taidzi deja.
Ieskats Ķīniešu 24 sezonu tradicionālajā kalendārā un ziemas enerģijās.
Vienreizēja iespēja - apgūt vai atkārtot Piecu elementu UCL® taidzi deju un saistošos vingrinājumus vienas dienas seminārā kopā  ar  ieskatu  Ķīniešu radicionālajā 24 sezonu kalendārā un īpaši ziemas gadalaika enerģijās.  

Piecu elementu Taidzi deja ir īpašs sens stāsts par piecu dabas pirmelementu radīšanu.

un tajā apslēpto gara un ķermeņa radošo alķīmiju. Stāsts par savas dzīves radīšanu saskaņā ar procesiem visumā. Saskaņā ar Ķīniešu filosofiju visumu caurauž Ci enerģijas plūsma. Kā būt īstajā vietā un laikā, kā būt šeit un tagad, ka dzīvot piepildītu dzīvi - visi šie jautājumi ir izzināmi un izspēlējami taidzi kustībās, kas radušās dziļā senatnē. Kā to saprast šodien - mūsu pasaulē, to saprotamā un dzīļi enerģētiski uzlādējošā taidzi dejas formā ir izstrādājis taidzi meistars Andieas D. Hofmans.


Piecu elementu UCL ® taidzi deju* (Five elements UCL® Tai Ji) ir radījis taidzi meistars Andieas D.Hofmans sadarbībā Pegiju F. Dubro.


Seminārs notiek mūsu taidzi nodarbību telpā: Krišjāņa Valdemāra ielā 33, Rīgā


Dalībnieku skaits ierobežots, maksimums -4-5 dalībnieki. Ja būsim mazāk, saīsināsim semināra laiku.  Ja nu atgriežas pulcēšanās ierobežojumi - tad seminārs notiks virtuālā vidē - tiešsaistē ZOOM.


Aptuvens dienas plāns:

10:45 - 11:00 Ierašanās


11:00 - 12:30 Iesildīšanās vingrinājumi no UCL® taidzi kompleksa. Sazemēšanās. 5 enerģijas plūsmas vārti. Īss ieskats teorijā par Universālo kalibrēšanas režģi Universal Calibration Lattice® (UCL). Enerģijas lauks, tā apzināšanās un izjušana. Centrālās enerģijas izstarošanas vingrinājums. Enerģētiskā lauka atvēršana. Mīlestības enerģijas meditācija.


12:30 - 12:45 Tējas pauze


12:45 - 14:15 Pasaules radīšanas procesa filosofiskie aspekti Ķīniešu metafiziskajā sistēmā. Zeme un debesis - radošais proces 5 elementu dejā. Teorija par 5 elementiem - īss ieskats elementu raksturojumā un mijiedarbības procesos: uguns, ūdens, augsne, metāls, koks un elementiem atbilstošjās kustībās. Sezonālais gada cikls  un tā nozīme Ķīniešu filosofijā un kultūrā. Transformāciju fāzes (5 elementi) un 24 sezonas. Kā izprast sezonālo ciklu maiņu likumības un kā to pielietot savā ikdienas dzīvē. 


14:15 - 15.00 Brīvais laiks atpūtai un pusdienām. Var ņemt līdzi uzkodas vai arī apmeklēt apkārtnē pieejamās kafejnīcas, doties pastaigā.


15:00 - 16:30 Atkārtojam iesildīšanos un dejas sākumu. Mācamies elementu kustības. Uguns, ūdens, koks, metāls, augsne. Integrācija.


16:30 - 16:45 Tējas pauze.


16:45 - 17:30. Praktizējam visu deju kopā un idividuāli, pāros. Meditācija - elementu integrācija, sapludināšana, radoši - alķīmiskie procesi. 

 

17:30 - 18:00 Jautājumi, atbildes. Noslēgums


Dalība dienas seminārā:

Agrā pieteikšanās un dalības maksa līdz 09.11. -120 Eur. 

Pēc 09.11. - 140 Eur


Vieta:  Krišjāņa Valdemāra ielā 33, Rīga

 

Ja esat pie mums iepriekš apmeklējuši  visas EMF Balansēšas tehnikas sesijas (13 fāzes)  -  Eur 70 (atlaide dalībai 50 % no pilnās dalības maksas)

***Atlaide spēkā, ja ir brīvas vietas grupā.


Lūdzu aizpildiet pieteikuma formu un nospiediet "piesakos".

1-2 darbadienu laikā sazināsimies ar jums un precizēsim dalību, apstiprināsim to epastā, pēc tam saņemsiet no mums epastā priekšapmaksas rēķinu. Dalības reģistrācija no jūsu puses tiek apstiprināta ar maksājumu.


 Papildus iespēja tikai šī semināra dalībniekiem  ( ja piesakaties semināram un apmaksājat dalību līdz 01.11.)

Īpašā dāvana - šī semināra dalībniekiem: izrēķināšu Jūsu Individuālo meditācijas virzienu, Jūsu  īpašos labvēlīgos datumus Ziemas sezonai.   (tās nav tradicionālās vispārzināmās veiksmes dienas, bet īpaša sistēma - kā sekot savu nodomu manifestācijas procesam no meditācijā gūtiem iespaidiem - īpašās “ceļa zīmes” ikdienā).  Būs arī neliels ieskats šajā tēmā semināra laikā - kā strādāt ar šo informāciju ikdienā un kopā ar piecu elementu taidzi deju.
--------------------------------------
Vairāk par Personīgo 5 elementu karti