Web Page Generator

Dienas seminārs 14. martā 2020.

 Piecu elementu UCL® Taidzi deja.
Ieskats Ķīniešu 24 sezonu tradicionālajā kalendārā un pavasara saulstāvju enerģijās.


Vienreizēja iespēja - apgūt vai atkārtot Piecu elementu UCL® taidzi deju un saistošos vingrinājumus vienas dienas seminārā kopā  ar  ieskatu  Ķīniešu radicionālajā 24 sezonu kalendārā un pavasara saulstāvju enerģijās.  

Piecu elementu Taidzi deja ir īpašs sens stāsts par piecu dabas pirmelementu radīšanu 

un tajā apslēpto gara un ķermeņa radošo alķīmiju. Stāsts par savas dzīves radīšanu saskaņā ar procesiem visumā. Saskaņā ar Ķīniešu filosofiju visumu caurauž Ci enerģijas plūsma. Kā būt īstajā vietā un laikā, kā būt šeit un tagad, ka dzīvot piepildītu dzīvi - visi šie jautājumi ir izzināmi un izspēlējami taidzi kustībās, kas radušās dziļā senatnē. Kā to saprast šodien - mūsu pasaulē, to saprotamā un dzīļi enerģētiski uzlādējošā taidzi dejas formā ir izstrādājis taidzi meistars Andieas D. Hofmans.


Piecu elementu UCL ® taidzi deju* (Five elements UCL® Tai Ji) ir radījis taidzi meistars Andieas D.Hofmans sadarbībā Pegiju F. Dubro.


Aptuvens dienas plāns:

9:40 - 10:00 Ierašanās


10:00 - 11:30 Iesildīšanās vingrinājumi no UCL® taidzi kompleksa. Sazemēšanās. 5 enerģijas plūsmas vārti. Īss ieskats teorijā par Universālo kalibrēšanas režģi Universal Calibration Lattice® (UCL). Enerģijas lauks, tā apzināšanās un izjušana. Centrālās enerģijas izstarošanas vingrinājums. Enerģētiskā lauka atvēršana. Mīlestības enerģijas meditācija.


11:30 - 11:45 Tējas pauze


11:45 - 13:15 Pasaules radīšanas procesa filosofiskie aspekti Ķīniešu metafiziskajā sistēmā. Zeme un debesis - radošais proces 5 elementu dejā. Teorija par 5 elementiem - īss ieskats elementu raksturojumā un mijiedarbības procesos: uguns, ūdens, augsne, metāls, koks un elementiem atbilstošjās kustībās. Sezonālais gada cikls  un tā nozīme Ķīniešu filosofijā un kultūrā. Transformāciju fāzes (5 elementi) un 24 sezonas. Kā izprast sezonālo ciklu maiņu likumības un kā to pielietot savā ikdienas dzīvē. 


13:15 - 14.00 Brīvais laiks atpūtai un pusdienām. Var ņemt līdzi ēdamo vai arī apmeklēt apkārtnē pieejamās kafejnīcas.


14:00 - 15:30 Atkārtojam iesildīšanos un dejas sākumu. Mācamies elementu kustības. Uguns, ūdens, koks, metāls, augsne. Integrācija.


15:30 - 15:45 Tējas pauze.


15:45 - 16:30. Praktizējam visu deju kopā un idividuāli, pāros. Meditācija - elementu integrācija, sapludināšana, radoši - alķīmiskie procesi. 

 

16:30 - 17:00 Jautājumi, atbildes. NoslēgumsTuvākais seminārs UCL ® Taidzi dejas apgūšanai ~ 14.marts, 2020.


Dalība dienas seminārā: 100 Eur. 

 


Ja esat pie mums iepriekš apmeklējuši tieši šo semināru vai visas EMF Balansēšas tehnikas sesijas (13 fāzes) , atlaide dalības maksai 50 %.

Ja pašlaik apmeklējat taidzi nodarbības un seminārus pie Evitas, atlaide dalības maksai 25%


Lūdzu aizpildiet pieteikuma formu un nospiediet "piesakos".

1-2 darbadienu laikā sazināsimies ar jums un precizēsim dalību, apstiprināsim to epastā, pēc tam saņemsiet no mums epastā priekšapmaksas rēķinu. Dalības reģistrācija no jūsu puses tiek apstiprināta ar maksājumu.


 Papildus iespēja tikai šī semināra dalībniekiem - ja ir tāda vēlēšanās, tas nav obligāti:

Pasūtīt 5 elementu personīgo karti kopā ar individuālo meditācijas virzienu, īpašiem labvēlīgajiem datumiem pavasara sezonai (tās nav tradicionālās vispārzināmās veiksmes dienas, bet īpaša sistēma - kā sekot savu nodomu manifestācijas procesam no meditācijā gūtiem iespaidiem - īpāšas “ceļa zīmes” ikdienā). 

Piecu elementu Taidzi dejas semināra (14.03.) dalībniekiem - 40% atlaide kartei (1.-3.) un individuālai konsultācijai (līdz 1h), atlaide spēkā piesakoties un apmaksājot to līdz 28.02. 
Individuālas konsultācijas laikā izskaidrošu - kā tieši Jums labāk sabalansēt enerģijas šajā gadā saskaņā ar elementu karti, kādiem taidzi kustību aspektiem pievērst uzmanību praktizējot. Individuāla konsultācija vēlama pēc semināra, kad būsiet iemācījušies jau piecu elementu deju un praktizējuši patstāvīgi vismaz 2 - 4 nedēļas. 

Pieteikšanās un apmaksa līdz 28.02.

Vairāk par Personīgo 5 elementu karti