UA-10833878-1
best css templates

Dienas semināri online
6. novembrī, 2021 .
7. novembrī, 2021 (grupa pilna)

 Piecu elementu UCL® Taidzi deja.
Ieskats Ķīniešu 24 sezonu senajā kalendārā un ziemas enerģijās.
Vienreizēja iespēja - apgūt vai atkārtot Piecu elementu UCL® taidzi deju un saistošos vingrinājumus vienas dienas seminārā kopā  ar  ieskatu  Ķīniešu senajā 24 sezonu kalendārā un īpaši ziemas gadalaika enerģijās.  


Piecu elementu Taidzi deja ir īpašs sens stāsts par piecu dabas pirmelementu radīšanu.

un tajā apslēpto gara un ķermeņa radošo alķīmiju. Stāsts par savas dzīves radīšanu saskaņā ar procesiem visumā. Saskaņā ar Ķīniešu filosofiju visumu caurauž Cji enerģijas plūsma. Kā būt īstajā vietā un laikā, kā būt šeit un tagad, ka dzīvot piepildītu dzīvi - visi šie jautājumi ir izzināmi un izspēlējami taidzi kustībās, kas radušās dziļā senatnē. Kā to saprast šodien - mūsu pasaulē, To saprotamā un dzīļi enerģētiski uzlādējošā taidzi dejas formā ir izstrādājis taidzi meistars Andieas D. Hofmans radot Piecu elementu UCL ® taidzi deju* (Five elements UCL® Tai Ji) sadarbībā ar Pegiju F. Dubro.Aptuvens dienas plāns. Tiešsaistē ZOOM dienas laika plānojums būs atšķirīgs, informēšu par to  epastā:


10:30 - 11:00 Sākums un ierašanās, rīta tēja un kafija, sarunas !


11:00 - 12:30 Atkārtojam un mācamies: Iesildīšanās vingrinājumi no UCL® taidzi kompleksa. . Sazemēšanās. 5 enerģijas plūsmas vārti. Īss ieskats teorijā par Universālo kalibrēšanas režģi Universal Calibration Lattice® (UCL). Enerģijas lauks, tā apzināšanās un izjušana. Centrālās enerģijas izstarošanas vingrinājums. Enerģētiskā lauka atvēršana. Mīlestības enerģijas meditācija


JA iepriekš jau ir apmeklēti šī cikla semināri - dalamies savās pārdomās, pieredzē - praktizējot 5 elementu deju, meditācijas izmantojot labvēlīgo enerģiju vārtus un īpašo meditācijas virzienu.


12:30 - 12:45 Tējas pauze


12:45 - 14:00 Pasaules radīšanas procesa filosofiskie aspekti Ķīniešu metafiziskajā sistēmā. Zeme un debesis - radošais proces 5 elementu dejā. Teorija par 5 elementiem - īss ieskats elementu raksturojumā un mijiedarbības procesos: uguns, ūdens, augsne, metāls, koks un elementiem atbilstošjās kustībās. Sezonālais gada cikls un tā nozīme Ķīniešu filosofijā un kultūrā. Transformāciju fāzes (5 elementi) un 24 sezonas.


Kā izprast sezonālo ciklu maiņu likumības un kā to pielietot savā ikdienas dzīvē. Ziemas gadalaika galvenie akcenti veselībai un labbūtībai. Atziņas no Senās Ķīnas medicīnas tekstu avotiem.


14:00 - 14.30 Brīvais laiks atpūtai. Pusdienu pauze.


15:00 - 16:15 Atkārtojam iesildīšanos un dejas sākumu. Mācamies elementu kustības. Uguns, ūdens, koks, metāls, augsne. Integrācija.


Praktizējam visu deju kopā. Meditācija - elementu integrācija, sapludināšana, radoši - alķīmiskie procesi. 


16:15 - 16:30 Tējas pauze.


16:30 - 17:00 Jautājumi, atbildes. Noslēgums


Dalība dienas seminārā:

6.11. dalībniekiem - dalības apmaksa  līdz 3.11.(ja ir vēlēšanās saņemt dāvanu - Jūsu īpašos labvēlīgos datumus ziemas sezonai (novembris, decembris, janvāris.) , agrā dalības maksa līdz 1.11. -120 Eur. 

Pēc 1.11. - 140 Eur


(grupa pilna) 7.11. dalībniekiem -Pieteikšanās līdz 10.10. un agrā dalības maksa līdz 16.10. -120 Eur. 

Pēc 16.10. - 140 Eur


Lūdzu aizpildiet pieteikuma formu un nospiediet "piesakos".

1-2 darbadienu laikā sazināsimies ar jums un precizēsim dalību, apstiprināsim to epastā, pēc tam saņemsiet no mums epastā priekšapmaksas rēķinu. Dalības reģistrācija no jūsu puses tiek apstiprināta ar maksājumu.
 Papildus iespēja tikai šī semināra dalībniekiem  ( ja piesakaties semināram un apmaksājat dalību līdz 10.10.)

Ļoti Īpašā dāvana šajā reizē - šī semināra dalībniekiem:
Evita izrēķinās Jūsu Individuālo meditācijas virzienu, izveidos Personīgo 5 elementu karti  (tiem, kuri jau iepriekš ir apmeklējuši šo semināru un jau ir sava elementu karte - tad izveidošu šo kaarti Jums tuvam cilvēkam pēc izvēles un varērsiet vērot attiecību dinamiku Piecu elementu transformācijas fāžu ciklā), arī Jūsu  īpašos labvēlīgos datumus ziemas sezonai (novembris, decembris, janvāris.)  Tās nav tradicionālās vispārzināmās veiksmes dienas, bet īpaša sistēma - kā sekot savu nodomu manifestācijas procesam no meditācijā gūtiem iespaidiem - īpašās “ceļa zīmes” ikdienā.  Būs arī neliels ieskats šajā tēmā semināra laikā - kā strādāt ar šo informāciju ikdienā un kopā ar piecu elementu taidzi deju.
--------------------------------------
Vairāk par Personīgo 5 elementu karti