UA-10833878-1
online web builder

Senā garā Taidzi deja ar vēdekli online.
Cikls: "Gadalaiki."
1.daļa: Pavasaris.
Iespēja apgūt dejiskās un meditatīvās Senās garās Septiņu zvaigžņu 七星 太極 Qīxīng Tàijí tradīcijas taidzi vēdekļa dejas kustību sekvenci. Cikls “Gadalaiki: Pavasaris, Vasara, Rudens, Ziema.” (kopā četras daļas - 144 kustības) - Pirmo daļu "Pavasaris" taidizi studijā online.


24 teorētiski - praktiskas nodarbības online

Iespēja skatīties kursa nodarbību ierakstus vēl 2 nedēļas pēc kursa noslēguma. Ja turpināsiet mācīties nākamos taidzi vēdekļa online kursus, iespēja saglabāsies kamēr vien mācāties mūsu Taidzi studijā online taidzi deja ar vēdekli kursu ciklu "GADALAIKI."


Šī ir ļoti sena un spēcīga garā kustību sekvence, kas ne vien sniedz ieskatu vēdekļa kustību dinamikā un pamat nozīmēs, bet tā arī ir mācība par cji (氣 qì) enerģijas spēku, virzību un labvēlību, kā to sajust un izmantot savā dzīvē. Visa sekvence ir kā stāsts par savu nodomu manifestāciju dzīvē, realitātes radīšanu, dzīvi saskaņā ar visuma ritmisko pulsāciju, saskaņojot savu un sezonālo ritmu kop-radīšanu. Sākumā mēs mācamies ritmiski izdīvot ritmisko visuma pulsāciju, pēc tam kopradīšanas likumības, turpinjumā - bezgalīgas iespējas savu ritmu radīšanai saskaņā un kop-radot ar visumu.  Senās taidzi dejas ar vēdekli ir dziļi saistītas ar Tradicionālo Ķīnas 24 sezonu kalendāru un enerģiju maiņām dabā. Taidzi dejā ar vēdekli .Jūs izdejojat un vienlaicīgi sabalansējat savas piecu elementu enerģijas ar visuma un sezonālajām enerģijām.


Šo sekvenci var izpildīt vienatnē, grupā vai pārī.


Evita ar šo seno taidzi dejas praksi ar vēdekli iepazinās studiju laikā Taivānā un turpina attīstīt  Septiņu zvaigžņu (七星 太極 Qīxīng Tàijí) tradīciju savā taidzi praksē. Šajā praksē ir savijusies pieredze gan no Jan stila taidzi, gan no taidzi dejas šamaniskajiem pirmssākumiem. Deja kā sens gara prakses  rituāls, Ļoti maz šādu taidzi vēdekļa dejas kustību sekvenču ir saglabājies līdz mūsdienām. Dažādu vēsturisku iemeslu dēļ - autentiskās prakses ir zudušas.  Septiņu zvaigžņu (七星 太極 Qīxīng Tàijí) tradīcijas vēdekļa dejā ir saglabājies ritms, gadskārtu cikls un stāsts. Tas ir piesātināts ar nozīmēm un tēliem, Tā ir Evitas sirds aizraušanās mūža garumā: saglabāt, kopt un dalīties ar šo īpašo pieredzi.


No 2021.gada septembra - jauna grupa online: TAIDZI DEJA AR VĒDEKLI - apgūstam seno garo taidzi dejas ar vēdekli sekvenci “Gadalaiki”


Vairāk info par katru nodarbību šeit - taidzi studijā online


Lai macītos taidzi deju ar vēdekli, ir nepieciešamas priekšzināšanas taidzi praksē. 

**taidzi ievadkurss (apgūstam taidzi kustību pamatus, efektīvus un ātrus taidzi iesildīšanās, sazemēšanās vingrinājumus)

**TAIDZI DEJA AR VĒDEKLI “Pavasara svētki” (ievadsekvence - ļoti labi sākt apgūt vēdekļa kustības, pamazām izprast un praktizēt enerģiju transformāciju izmantojot taidzi vēdekļa kustības)

**vai 5 elementu taidzi deja (zināšanas par Ķīniešu dabas filosofiju, dzēve saskaņā ar dabas ritmu cikliem - būtiski izpratnē par taidzi vēdekļa nozīmi praksē, Jin/Jaņ ciklu plūsmām, enerģijas uzkrāšanu.)Dalība nodarbībās “Taidzi deja ar vēdekli” no cikla "Gadalaiki" 1.daļa   - 24 nodarbības:


*** Pieteikšanās līdz 16. augustam Agrā dalības maksa spēkā - piesakoties līdz 16.08. ***


 Agrā pieteikšanās un dalības maksa līdz 16.08. 444 Eur,

(Īpašā jaunā mācību gada atlaide 25%, ja apmeklējat arī citas nodarbības 333 Eur)

pēc 16.08. - 480 Eur


Ir iespēja arī kursu apgūt pakāpenisk - apmaksājot dalību  par katrām 8 nodarbībām (kopā 3 maksājumi) 180 Eur, 


Par vienu vēdekli -  30 Eur. Varu izsūtīt pa pastu. 

Ja ir vēlēšanās iedziļināties kustību nozīmēs, nosaukumos un stāstā, tad katrai nodarbībā ir pieejamas teorijas lekcijas un materiāls pdf formā - papildus 75 Eur 


 Lūdzu aizpildiet pieteikuma formu un nospiediet "piesakos".

1-2 darbadienu laikā sazināsimies ar jums un precizēsim dalību, apstiprināsim to epastā, pēc tam saņemsiet no mums epastā priekšapmaksas rēķinu. 

Dalības reģistrācija no jūsu puses tiek apstiprināta ar maksājumu. Pēc rēķina apmaksas - saņemsiet saiti dalībai taidzi studijas online nodarbību ciklam.