UA-10833878-1
Mobirise

 UCL® taidzi 

Praktiskas metodes vingrinājumi ikdienas dzīves kvalitātes uzlabošanai


UCL® Taidzi ( UCL® Tai Ji ) ir vienkārša un efektīva enerģijas balansēšanas un harmonizēšanas metode, kas veicina gara un ķermeņa pilnīgu vienotību. Šī metode apvieno seno taidzi mākslu ar izpratni par svarīgu mūsu enerģētiskās anatomijas sistēmu, ko sauc par Universālo kalibrēšanas režģi (UCL). Šo unikālo vingrinājumu kompleksu ir izstrādājis taidzi meistars Andieas D. Hofmann sadarbībā ar Pegiju F. Dubro.

Vingrinājumu mērķis ir 
              • Sajust sevi „šeit un tagad” stāvoklī;
              • Atklāt un sajust, kur mūsu ķermenī dzimst kustības;
              • Sabalansēt enerģiju plūsmu;
              • Noskaņot savu enerģētisko režģi;
              • Piepildīt savu Universālo kalibrēšanas režģi ar nodomu.

Nodarbību laikā mēs iemācamies balansēt un harmonizēt savu enerģiju, izprotot, strādājot un pastiprinot savu enerģētisko lauku ar elegantām un plūstošām taidzi kustībām. Īpaši izstrādātās kustības un vingrinājumi UCL® Taidzi praktizētājam ļauj radoši strādāt ar savu enerģētisko lauku un pastiprināt saiti ar Visuma enerģiju. 

Nodarbībām var pievienoties jebkurā laikā jebkurš interesents, neatkarīgi no vecuma un fiziskās sagatavotības, un neatkarīgi no iepriekšējās pieredzes.

Noskatīties UCL Tai Ji fragmentus Andieas D. Hofmann izpildījumā.

Evita šo formu apguva 2009. gadā seminārā Spānijā pie A.D. Hofmana, kopš tā laika praktizē un māca šo deju vienu vai divas dienas garā seminārā,  vai arī regulārās nodarbībās. Šis vingrinājumu komplekss ir ideāls sākums taidzi apgūšanai un lielisks praktisks palīgs ikdienas dzīves plūdumā - līdzsvaram, harmonijai un iekšējam mieram. 

Ja ir vēlēšanās apgūt šo taidzi deju- rakstiet mums un piesakiet savu interesi.