UA-10833878-1
bootstrap html templates

Taidzi ievadkurss online


Iespēja  apgūt populāro taidzi ievadkursu attālināti Taidzi studijā online.


10 teorētiski - praktiskas nodarbības jeb taidzi pamati 10 nedēļās. Šis ir unikāls nodarbību saturs, kuru tagad varat apgūt  patstāvīgi. Īpaša vērtība ir iespēja praktizēt apgūto - ik dienu 70 dienu garumā (10 nedēļas), Ieteikums - katru nedēļu apgūt vienu nodarbību, bet  - var arī patstāvīgi apgūt ātrāk, ja ir vēlēšanās ātrāk pievienoties  klātienes nodarbībām/semināriem ciklam. Pieeja kursam būs 10 nedēļas.


Ja turpināt mācības Taidzi pamatkursā:

**pieeja Taidzi ievadkursam saglabāsies visu laiku, kamēr apgūstat Taidzi Pamatkursu pie Evitas;.  

**pēc ievadkursa patstāvīgas apgūšanas - bonusā 1 individuāla Taidzi nodarbības sesija tiešsaistē ZOOM vai klātienē.(izņemot, ja esat iegādājies šo kursu ar atlaidi)


Šis kurss ir izstrādāts 26 gadu gaitā rūpīgi pētot taidzi prakses dažādību un meklējot atbildes uz savu audzēkņu jautājumiem. Pamazām praktizējot - Jūs jau 6. nodarbības laikā apgūsiet savu pirmo 13 kustību taidzi sekvenci "Sekojot vējam", kuru taidzi pasniedzēja Evita ir speciāli izstrādājusi atbilstoši taidzi pamatu apgūšanai. Studijas aizrauj - Jūs apgūstat kustību un taidzi prakses "atslēgas" savu ikdienas vingrinājumu papildināšanai un pilnveidošanai. 


Pēc Taidzi ievadkursa - varēsiet turpināt mācīties Seno garo Jan stila vairāk kā 108 kustību sekvenci Taidzi Pamatkursā klātienē vai online.

--------------------------------------------

Taidzi Pamatkursu veido 3 daļas, kas ļauj Jums secīgi un pakāpeniski mācīties patstāvīgi:

Taidzi pamatkursa Pirmā daļa PK1 24  nodarbības - video kurss, kas izveidots no tiešsaistē ZOOM notikušā kursa 2021.gadā. Bonusā 3 ZOOM sesijas.

Taidzi pamatkursa Otrajā daļā PK2 - online nodarbību kurss un bonusā 5 ZOOM sesijas un vasaras taidzi prakses nodarbības ārpus telpām, šo daļu varēsiet apgūt sev ērtā laikā un tempā: 32 nodarbības.

Trešajā daļā - arī 32 nodarbības. un bonusā 5 ZOOM sesijas un vasaras taidzi prakses nodarbības ārpus telpām, šo daļu,  varēsiet apgūt sev ērtā laikā un tempā.

--------------------------------------------


Taidzi ievadkursa nodarbību saturs


**Taidzi filosofija, pamatjēdzieni un iesildīšanās vingrinājumi.

(4 nodarbības)


1.nodarbība 

Iepazīšanās. Ieskats Ieavadkursa saturā un apmācību formā.

Taidzi filosofija.

Ko nozīmē “Taidzi” ( 太極 taiji ) - pamatjēdzienu skaidrojumi teorijā un kustībā.


2.nodarbība  

UCL® Taidzi. Ieskats iesildīšanās vingrinājumu kompleksā. Augšējais enerģētiskais centrs.

*UCL® taidzi ( UCL® Tai Ji ) ir vienkārša un efektīva enerģijas balansēšanas un harmonizēšanas metode, kas veicina gara un ķermeņa vienotību. Šī metode apvieno seno taidzi mākslu ar izpratni par svarīgu mūsu enerģētiskās anatomijas sistēmu, ko sauc par Universālo kalibrēšanas režģi jeb UCL (angl. - Universal Calibration Lattice® ). Šo unikālo vingrinājumu kompleksu ir izstrādājis taidzi meistars Andieas D. Hofmans sadarbībā ar Pegiju F. Dubro, kura to ir atklājusi un jau vairāk kā 30 gadus ir rūpīgi pētījusi, kāar to stradāt

3.nodarbība  

Iesildīšanās vingrinājumu kompleksa atkārtošana, nostiprināšana un papildināšana.

Apakšējais enerģētiskais centrs. 

Sazemēšanās nozīme taidzi praksē.


4.nodarbība  

Sākuma stāja  un pirmā kustība taidzi sekvencēs “Iegrimt eliksīra laukā”


**Kustību, centrēšanās un svara pārnesšanas pamatprincipi. Līdzsvara sajūta, soļu dažādība un dinamika garajā taidzi sekvencē.

(4 nodarbības)


5.nodarbība  

 Pamatsoļi Jan stila taidzi 1. Kāju tehnikas. Līdzsvara vingrinājumi.

6.nodarbība 

 Pamatsoļi Jan stila taidzi 2. Kustība "Vējš vītolos".

7.nodarbība 

 Pamatsoļi Jan stila taidzi 3. Kustība "Rokas kā mākoņi".

8.nodarbība 

Kā izprast un iekustināt “Jiņ un Jan” ( 陰陽 yinyang) simbolu sevī. 


Ievads Jan stila taidzi senās garās vairāk kā 108 kustību sekvences pirmajā daļā. 

(2 nodarbības)


9.nodarbība 

108 kustību taidzi sekvence dalās trīs daļās vai arī piecās līdzīgās daļās (ja dalam otro un trešo vēl uz pusēm). Katra daļa ir kā stāsts ar sākumu, kulmināciju un noslēgumu. Katrā ir savi izaicinājumi, “šķēršļi” un atklājumi, kas slēpjās dzejiskos kustību nosaukumos un tēlos. 

10.nodarbība 

Tēla nozīme taidzi kustībā."Notvert zvirbuli aiz astes". 

*Kādas nozīmes slēpjas aiz ķīniešu valodas hieroglifiem kustības nosaukumā “Notvert zvirbuli aiz astes” (攬雀尾)?

Taidzi filosofijas pamatrincipi kustībā ir saskaņa, ieklausīšanās, plūsma, sapratne, līdzsvars. Kā tie izpaaužas vienā no visbiežāk atkārtotajām kustībām senajā garajā vairāk kā 108 kustību sekvencē?Dalības maksa

Ievadkursa apgūšana patstāvīgi 185 Eur.


Par kursu papildinošiem materiāliem .pdf formā (kursa rokasgrāmata) - 30 Eur. 


 Lūdzu nospiediet "piesakos" un aizpildiet pieteikuma formu

1-2 darbadienu laikā sazināsimies ar jums un precizēsim dalību. Pēc tam saņemsiet no mums epastā priekšapmaksas rēķinu. Dalības reģistrācija no jūsu puses tiek apstiprināta ar maksājumu. Pēc rēķina apmaksas tiks atvērta pieeja Taidzi ievadkursam studijā online. 


Seko jaunumiem