Mobirise

Personīgā piecu elementu līdzsvara karte

Mēs katrs esam piedzimuši noteiktā laikā - kad dabā ir noteikts dabas pirmelementu līdzsvara stāvoklis, mirklis "šeit un tagad”. Tas katram no mums ir ļoti individuāls, tomēr visi esam savienoti un ieausti visuma dzīparu un enerģijas plūsmu gobelēnā veidojot bezgalīgi skaistu harmoniju, kura ik mirkli plūst un mainās. Tomēr visuma dotais elementu proporcionālais līdzsvars katram mums ir unikāls un divas vienādas kombinācijas neeksistē. Mēs varam būt līdzīgi, bet vienādi nekad. 
Katru dienu, stundu, minūti un sekundi mainās unikālais elementu līdzsvars un mēs pieskaņojamies, saskaņojamies ar to - arī tad, ja nejūtam šīs smalkās enerģiju kustības nianses. 

Mēs varam pieredzēt savu elementu absolūto harmoniju radīšanas mirkļos - ja esam plūsmā, varam just diskomfortu, ja kaut kas mūsos nav līdzsvarā. Ir daudz dažādu procesu, kas to var ietekmēt. Tomēr mums ir instrumenti, kā justies labāk, harmoniskāk - būt līdzsvarā.
Piecu elementu līdzsvara karte saskaņā ar Ķīniešu metafiziku, filosofiju un to papildinošie elementi ir īpaši "instrumenti", kas dod iespēju

*padziļināti pētīt savas attiecības ar dabas pirmelementiem, transformāciju fāzēm un dinamiku ikdienā,
*palīdz labāk izprast - kādām taidzi kustībām pievērst uzmanību praktizējot taidzi, *kā līdzsvarot transformāciju enerģiju plūsmas ķermeni saskaņā ar sezonālām pārmaiņām. 

Lai izrēķinātu un sastādītu kartes, diagrammas ir nepieciešams zināt dzimšanas laiku un vietu. 

Pieejami šādi pakalpojumi:
1. 5 elementu personīgā karte un Jiņ - Jan enerģiju līdzsvara diagramma 120 Eur.
1.1. Tikai personīgā “veiksmes elementu- transformācijas fāzes" atrašana un skaidrojums -45 Eur ( tikai Taidzi nodarbību, semināru dalībniekiem pie Evitas)

2. Individuālais meditācijas virziens  35 Eur.

3. Īpaši labvēlīgie datumi vienai sezonai atsevišķi (pavasaris, vasara, rudens vai ziema) 40 Eur.
*tās nav tradicionālās vispārzināmās veiksmes dienas, bet īpaša sistēma - kā sekot savu nodomu manifestācijas procesam no meditācijā gūtiem iespaidiem - īpašas “ceļa zīmes” ikdienā.

4. Īpaši labvēlīgie datumi gadam -120 Eur. (ja labvēlīgais meditācijas virziens jau zināms)

5. 5 el..karte,v + virziens + datumi vienai sezonai -160 Eur (bez konsultācijas).

6. 5 el..karte,v + virziens + datumi visam gadam kopā - 240 Eur (bez konsultācijas).

7. Individuāla konsultācija (tiešsaistē ZOOM) tikai par karti vai arī individuāla konsultācija/nodarbība - kā tieši Jums labāk sabalansēt enerģijas šajā gadā/sezonā saskaņā ar personīgo elementu karti, kādiem taidzi kustību aspektiem pievērst uzmanību praktizējot. 90min. - 75 Eur.

Tikai 5 elementu Taidzi dejas semināra dalībniekiem - pasūtot sev vai draugam: 
**25% atlaide kartei, virzienam, datumiem pasūtot atsevišķi
**ja 1-3. kopā  - 120 EUR
**individuāla konsultācija 55 EUR (1 stunda).

Tikai 5 elementu Taidzi nodarbību regulāram dalībniekam,  semināra dalībniekiem - pasūtot sev vai draugam: 
1.1 +2+3 kopā - 75 Eur