how to develop free website

Taidzi Šeņ Gun

Senā taidzi formaTaidzi Šeņ Gun (Tai Ji Shen Gong) ir reta taidzi forma, kas ir ļoti sena un ir kā pamats vispārzināmām taidzi cjuaņ formām. Tā ir piemērota praktizēšanai ikdienā, kā rezultātā praktizētājs atspirdzina gan organismu, gan prātu, un gūst ievērojamu veselības uzlabošanos. Šen ir sirds gars – gars, kas mājo sirdī, bet Gun nozīmē vingrinājums vai praktizēšana.

Šo taidzi formu var praktizēt jebkurā laikā un vietā. lai izpildītu visu vingrinājumu kompleksu atkārtojot katru kustību 1-3 reizes, nepieciešams vien nedaudz vietas un 3 minūtes laika. Jūs izvingriniet visu ķermeni ar plaši atvērtām majestātiskām kustībām un pozām, kas rada karalisku pašsajūtu. Kustības ir īpaši veselīgas mugurai. Forma ir piemērota biznesa cilvēku saspringtajam dzīves ritmam, kā arī cilvēkiem, kuriem ir liels stresa līmenis un pietrūkst enerģijas visu iecerēto darbu paveikšanai. Šie vingrinājumi palīdz atklāt sevī jaunas idejas.

Andieas D. Hofmann šo formu ir apguvis pie ķīniešu taidzi meistara Lī Juņ Fen. Lī šo taidzi formu atklāja no jauna, jo tā tika ilgu laiku turēta slepenībā. Tā kā Lī bija labāko cīņas meistaru treneris Ķīnā (sporta jomā), tad viņam bija plaša pieeja dažādiem taidzi meistariem un viņu pieredzēm. Tieši taidzi Šen Gun formu Lī izvēlējās kā patiesu pērli starp visām zināmajām taidzi formām. Andieas šo formu ir padarījis mazliet maigāku, lai tā būtu vieglāk apgūstama un praktizējama rietumu pasaules cilvēkiem, bet neko nezaudējot no tās efekta un ietekmes uz cilvēka veselību un garu.

Noskatīties Šeņ Gun formu meistara Juņ Fen Li izpildījumā vai Jing Li izpildījumā. Gan jāatzīmē, ka Andieasa Hofmann  izpildījumā šī forma ir maigāka, ar ne tik dziļu "iesēdienu" un vairāk pieskaņota rietumu pasaules cilvēkiem. Jānis un Evita šo formu apguva 2010. gadā pie A.D. Hofmana, kopš tā laika praktizē un māca šo deju vienu vai divas dienas garā seminārā, vai arī regulārās nodarbībās.

Ja ir vēlēšanās apgūt šo formu - rakstiet mums un piesakiet savu interesi.