UA-10833878-1
bootstrap responsive templates

"Taidzi plūsmas" nodarbības:
Pašlaik - virtuālā vidē tiešsaistē ZOOM
Pirmdienās  17:00-18:00, 
gan iesācējiem, gan praktizētājiem ar pieredzi.

Aptuvens ieskats nodarbību saturā:

Nodarbību laikā praktizēsim vingrinājumus, lai noskaņotos dienai vai atjauninātu enerģiju pusdienlaikā, sabalansētu vakarā. Taidzi plūsmas kustību sekvences praktizē saskaņā ar dabas ritmiem, pirmelementu līdzsvaru un tās ir  veidotas īpaši  aktuālajai sezonai. 

 Sāksim ar UCL® taidzi vingrinājumiem un ikdienas plūsmu veicinošām kustībām no dažādām Taidzi kustibu sekvencēm. Taidzi kustības un tēli ir universāli. Tie ved mūs uz iekšējo atvērtību, harmoniju, koncentrētu darbību un prieku, spējot dziļi iespaidot mūsu ikdienas dzīvi.

Taidzi plūsmas nodarbībās katru reizi būs galvenā tēma un  praktizēsim kustības skolotājas vadībā - plūstoši sekojot, pamazām pieskaņojot elpošanu. Šajās nodarbībās koncentrējamies tikai uz praksi un meditatīvo kustību. 

Rīta nodarbību būtība - līdzsvarot enerģiju plūsmas ķermenī, lai diena rit mierīgā plūsmā un pakāpeniski ir vieglāk reaģēt uz ikdienas stresa situācijām.

Pusdienlaikā - kādam tas būs sava ritma rīts, citiem - brīdis apzinātai izelpai un ieelpai tikai sev veltītā brīvbrīdī starp darbiem.

Vakarā - atbrīvoties no dienas gaitā uzkrātā sasprindzinājuma :"Atmet lieko, atstāj būtisko"

Bezgalības cilpas jeb astotnieku kustība taidzi - dažādi soļi un virzieni. "Atvērt vārtus", "Iegrimt eliksīra laukā" 

"Vējš vītolos"

"Rokas kā mākoņi"

 "Samīļot tīģeri" un "Atgriezties mājās"

"Notvert zvirbuli aiz astes"

"Ķemmēt mežonīgā zirga krēpes"

 "Enerģijas pērlīte"

"Vējš vītolos" un "Bezdelīga satver ūdeni"

"Notvert zvirbuli aiz astes" turpinājums

"Taidzi pastaiga" - "Noglāstīt ceļgalu un spert soli uz priekšu"


Taidzi kustības un tēli ir universāli. Tie ved mūs uz iekšējo atvērtību, harmoniju, koncentrētu darbību un prieku, spējot dziļi iespaidot mūsu ikdienas dzīvi.

Dalība:  Viena atsevišķa nodarbība - Eur 15,

Divas ZOOM nodarbības mēnesī - 25 EUR (Martā: 1. un 15.03.)

Abonements 3 mēnešiem (8.02. - 02.05.) jeb visām 12 Pavasara sezonas nodarbībām: Eur 120. Iegādājoties abonementu - Jums ir iespēja skatīties un atkārtot nodarbības visu pavasara sezonu un vēl mēnesi pēc pavasara sezonas kursa noslēguma, saņemsiet uzaicinājumu dalībai Taidzi studijā online.


Nodarbībām var pievienoties jebkurā laikā, bet ir obligāta iepriekšēja pieteikšanās un apmaksa. (vismaz 24 stundas pirms nodarbības)

Ja ir interese apgūt iesildīšanās vingrinājumus pamatīgāk, teoriju un filosofiju - tad vēlams apmeklēt  Taidzi ievadkursu (pašlaik notiek un nodarbību saturs ir pieejams ierakstā).

Vairāk par Ķīnas tradicionālo 24 sezonu kalendāru, pirmelementu pārmaiņu fāzēm - var papildināt zināšanas kursā "Ieskats Ķīnas Tradicionālajā 24 sezonu kalendārā"