Mobirise Site Builder

Taidzi nodarbības iesācējiem 

Jaunu dalībnieku uzņemšana klātienes taidzi nodarbībām I-DEJAS MĀJĀ (Lāčplēša ielā 60). Ceturtdienas vakaros 18:30 no 3.09.  (nodarbību laiks un pirmā nodarbības reize vēl tiks precizēts). Dalībnieku skaits grupās ierobežots. Piesakamies laicīgi!

Ja ir vēlēšanās apgūt taidzi no pašiem pamatiem pašlaik - nodarbības tiešsaistē zoom un tikšanās klātienē kustību prakses nostiprināšanai:

*IEVADKURSS 10 nodarbības virtuālā vidē ZOOM no 4.augusta. 

PAMATKURSS (1.daļa) 24 nodarbības virtuālā vidē ZOOM no 9.jūnija

*Jauna grupa online - TAIDZI DEJA AR VĒDEKLI virtuālā vidē ZOOM (priekšzināšanas taidzi obligātas) no 2.jūnija otrdienās un piektdienās plkst. 17:30.


Vasaras laikā visām pamatkursa grupām, kuras uzsāka apgūt taidzi I-DEJAS MĀJĀ nodarbības notiek virtuālā vidē  otrdienās un piektdienās 19 - 20 , klātienē trešdienās 18:30 un sestdienās 7:00 Ēbelmuižas parkā, Rīgā.  Lai pieteiktos - zvaniet (tālrunis norādīts šai lapai lejasdaļā) vai raskstiet Evitai evita[at]taidzi.lv 

Klātienes  regulārās dienas/vakara nodarbības ievadkurss un pamatkurss - 2020.gada rudenī.

Šeit ir apraksts rudens sezonas nodarbībām, līdzīgs saturs - pavasara grupai. 

Visas grupas sāk taidzi mākslas apgūšanu ar Ievadkursu (vakara noodarbību ciklā parasti pirmās četras nodarbības - 1 mēnesis), kura laikā iepazīsiet un apgūsiet galvenās taidzi prakses "atslēgas", kuras noderēs arī tad - ja neturpināsiet mācības pamatkursā.

IEVADKURSS: Septembris 2020 vai Februāris 2021.

PAMATKURSS: Aptuvenais ilgums Jan stila taidzi garās 108+ sekvences katras daļas apgūšanai ~ 3-6 mēneši. Atkarīgs no dalībnieku sagatavotības, nodarbību biežuma un ilguma.

Nodarbības notiek nelielās grupās (10 - 15 dalībnieki), tāpēc iespējama individuālāka pieeja gan visa kursa organizācijā, gan mācībās. Arī tie, kam jau ir iepriekšēja pieredze cigun un kādu citu taidzi (taiči) formu apgūšanas jomā, var gūt jaunus un papildinošus aspektus savas prakses pilnveidošanā. 

Mācību temps atkarīgs no dalībnieku prekšzināšanām. Pirmo daļu ir svarīgi apgūt mierīgi, pamatīgi un detalizēti, jo šīm kustībām sekos atkārtojumi 2. un 3. formas daļā. Visu garo sekvenci iepējams iemācīties arī 12 mēnešu laikā, ja grupa tiekas regulārās iknedēļas nodarbībās.

Aptuvens nodarbību satura plāns:

————————————————————————————————————————

Oktobris - Janvāris 2020 /Marts - Jūnijs 2021

Iesildīšanās daļa. Apgūstam UCL® Taidzi ( UCL® Tai Ji )  vingrinājumus, kustību elementus no Dzīvā Dao taidzi dejas, Taidzi Šeņ Gun kompleksa. Ievads elpošanas vingrinājumu praksē.

Pamatdaļa: Jan stila taidzi garā 108+ sekvences sākuma daļas formu apgūšana: “Iegrimt eliksīra laukā”, “Notvert zvirbuli aiz astes”, "Pātagas cirtiens", "Solis augšup" un “ Baltā dzērve izpleš spānus”, “taidzi pastaiga jeb ceļa attīrīšana” 

————————————————————————————————————————

Februāris - Marts 2020 /Maijs - Jūnijs 2021

Jan stila taidzi garā 108+ sekvence - 1.daļas noslēguma formas “Enerģijas savākšana un kristalizācija”,”Siena”, “Zvaigznes”, “Apskaut Tīģeri”, “Atgriešanās Mājās”. Formas atkārtošana un nostiprināšana. Elpošanas nozīme un secība taidzi sekvencē. Taidzi formas praktizēšana individuāli un grupā. Neskaidrie jautājumi, kustību precizēšana.

————————————————————————————————————————

Aprīlis -  Jūnijs 2021

Jan stila taidzi garā 108+ sekvence - 2.daļas apgūšana

Jan stila taidzi garā 108+ sekvence - 1.daļas atkārtošana un nostiprināšana. Jauni elementi : pārejas forma, “Dūre zem elkoņa”, “Atvairi pērtiķus un sper soli atpalaļ”, “Adata jūras dzīlēs”, “Rokas kā mākoņi”, “ Izjāde ar zirgu” cikls - sitieni ar un bez pagriezieniem, “Tīģera izaicināšana”, "Lidojums pūķa mugurā" 1-ās daļas visu formu atkārtojums un kustību precizēšana.

————————————————————————————————————————

Jūlijs - Septembris 2021

Jan stila taidzi garā 108+ sekvence - 3.daļas apgūšana

————————————————————————————————————————

Dalība Taidzi 108+ pamatkursā (jaunajā grupā no oktobra 2020):

 Abonements* mēnesim (4 nodarbības) - Eur 45, ja apmeklē tikai atsevišķas nodarbības, tad viena nodarbība - Eur 20.

————————————————————————————————————————

Ja nav iespējams apmeklēt regulāras iknedēļas nodarbības , tad  Jan stila taidzi seno garo 108+ sekvenci   ir iespēja apgūt arī dienas semināros nedēļas nogalēs.  1.daļa - 2 dienas (22 kustības), 2. daļa - 3 dienas (44 kustības un pirmo daļu nostiprināšana), 3.daļā - 3.dienas (44 kustības un visas formas nostiprināšana).  Iesildīšanās vingrinājumu, pamatsoļu apgūšanai vēlams arī apmeklēt Taidzi ievadkursa dienas semināru . 

Tuvākais ieavadkursa dienas seminārs ~ augusts, 2020. Vairāk info šeit ...

Tuvākie dienas semināri 1.daļas apgūšanai ~ augusts, 2020.  Vairāk info šeit ... 

____________________________________________

*Abonementu apmaksa notiek mēneša sākumā - līdz pirmajai mēneša nodarbībai. Abonementā ir iekļautas 4 nodarbības, ja kādu neparedzētu apstākļu dēļ nevarat nodarbību apmeklēt - maksājums netiek atgriezts vai pārcelts. Ja ir zināmi un paredzami apstākļi, kādēļ nākamajā mēnesī nevarēsiet apmeklēt kādu no nodarbībām, pirms abonementa apmaksas vienosimies par iespēju samazināt abonementa maksu - summējot atsevišķas nodarbibas (1 reize - 20 Eur)