Website Maker

Personīgā piecu elementu līdzsvara karte

Piecu elementu līdzsvara karte saskaņā ar Ķīniešu metafiziku, filosofiju un to papildinošie elementi ir īpaši "instrumenti", kas dod iespēju padziļināti pētīt savas attiecības ar dabas pirmelementiem, transformāciju fāzēm un dinamiku ikdienā, palīdz labāk izprast - kādām taidzi kustībām pievērst uzmanību praktizējot taidzi, kā līdzsvarot transformāciju enerģiju plūsmas ķermeni saskaņā ar sezonālām pārmaiņām. 
Lai izrēķinātu un sastādītu kartes, diagrammas ir nepieciešams zināt dzimšanas laiku, vietu. 
1. 5 elementu personīgā karte un Jiņ-Jan enerģiju līdzsvara diagramma 50 Eur
2. Individuālais meditācijas virziens 20 Eur
3. Īpaši labvēlīgie datumi vienai sezonai (pavasaris, vasara, rudens vai ziema)15 Eur
*tās nav tradicionālās vispārzināmās veiksmes dienas, bet īpaša sistēma - kā sekot savu nodomu manifestācijas procesam no meditācijā gūtiem iespaidiem - īpāšas “ceļa zīmes” ikdienā
4. Individuāla konsultācija tikai par karti vai arī Individuāla konsultācija/nodarbība - kā tieši Jums labāk sabalansēt enerģijas šajā gadā/sezonā saskaņā ar personīgo elementu karti, kādiem taidzi kustību aspektiem pievērst uzmanību praktizējot. (1h) 40 Eur

5. Īpaši labvēlīgie datumi gadam -45 Eur

6. Viss kopā un datumi  vienai sezonai 125 Eur
7. Viss gads kopā - 155 Eur

Tikai Piecu elementu Taidzi dejas semināra dalībniekiem - 40% atlaide kartei (1.-3.) un individuālai konsultācijai (līdz 1h), atlaide spēkā piesakoties un apmaksājot to līdz 28.02.
Individuālas konsultācijas laikā izskaidrošu - kā tieši Jums labāk sabalansēt enerģijas šajā gadā saskaņā ar elementu karti, kādiem taidzi kustību aspektiem pievērst uzmanību praktizējot. Individuāla konsultācija vēlama pēc semināra, kad būsiet iemācījušies jau piecu elementu deju un praktizējuši patstāvīgi vismaz 2 - 4 nedēļas. 

Lai izrēķinātu un sastādītu kartes, diagrammas ir nepieciešams zināt dzimšanas laiku, vietu.