Web Page Creator

Personīgā piecu elementu līdzsvara karte

Piecu elementu līdzsvara karte saskaņā ar Ķīniešu metafiziku, filosofiju un to papildinošie elementi ir īpaši "instrumenti", kas dod iespēju padziļināti pētīt savas attiecības ar dabas pirmelementiem, transformāciju fāzēm un dinamiku ikdienā, palīdz labāk izprast - kādām taidzi kustībām pievērst uzmanību praktizējot taidzi, kā līdzsvarot transformāciju enerģiju plūsmas ķermeni saskaņā ar sezonālām pārmaiņām. 
Lai izrēķinātu un sastādītu kartes, diagrammas ir nepieciešams zināt dzimšanas laiku un vietu. 

Pieejami šādi pakalpojumi:
1. 5 elementu personīgā karte un Jiņ - Jan enerģiju līdzsvara diagramma 150 Eur.

2. Individuālais meditācijas virziens 75 Eur.

3. Īpaši labvēlīgie datumi vienai sezonai atsevišķi (pavasaris, vasara, rudens vai ziema) 75 Eur.
*tās nav tradicionālās vispārzināmās veiksmes dienas, bet īpaša sistēma - kā sekot savu nodomu manifestācijas procesam no meditācijā gūtiem iespaidiem - īpašas “ceļa zīmes” ikdienā.

4. Individuāla konsultācija (tiešsaistē ZOOM vai Skype) tikai par karti vai arī individuāla konsultācija/nodarbība - kā tieši Jums labāk sabalansēt enerģijas šajā gadā/sezonā saskaņā ar personīgo elementu karti, kādiem taidzi kustību aspektiem pievērst uzmanību praktizējot. 1 stunda - 125 Eur.

5. Īpaši labvēlīgie datumi gadam -250 Eur.

6. Viss kopā un datumi vienai sezonai 275 Eur (bez konsultācijas).

7. Viss gads kopā - 425 Eur (bez konsultācijas).


Tikai 5 elementu Taidzi dejas semināra dalībniekiem  - 25% atlaide kartei (1.-3. pakalpojumam) un individuālai konsultācijai (līdz 1 stundai).