UA-10833878-1
website templates

 UCL® taidzi 

Praktiskas metodes un vingrinājumi ikdienas dzīves kvalitātes uzlabošanai


UCL® Taidzi ( UCL® Tai Ji ) ir vienkārša un efektīva enerģijas balansēšanas un harmonizēšanas metode, kas veicina gara un ķermeņa pilnīgu vienotību. Šī metode apvieno seno taidzi mākslu ar izpratni par svarīgu mūsu enerģētiskās anatomijas sistēmu, ko sauc par Universālo kalibrēšanas režģi (UCL). Šo unikālo vingrinājumu kompleksu ir izstrādājis taidzi meistars Andieas D. Hofmann sadarbībā ar Pegiju F. Dubro.

Vingrinājumu mērķis ir 
              • Sajust sevi „šeit un tagad” stāvoklī;
              • Atklāt un sajust, kur mūsu ķermenī dzimst kustības;
              • Sabalansēt enerģiju plūsmu;
              • Noskaņot savu enerģētisko režģi;
              • Piepildīt savu Universālo kalibrēšanas režģi ar nodomu.

Nodarbību laikā mēs iemācamies balansēt un harmonizēt savu enerģiju, izprotot, strādājot un pastiprinot savu enerģētisko lauku ar elegantām un plūstošām taidzi kustībām. Īpaši izstrādātās kustības un vingrinājumi UCL® Taidzi praktizētājam ļauj radoši strādāt ar savu enerģētisko lauku un pastiprināt saiti ar Visuma enerģiju. 

Pašlaik  atsevišķi vingrinājumi no UCL® Taidzi  kompleksa ir integrēti regulāro nodarbību iesildīšanās daļā un Taidzi neigun seminārā 
Ja ir vēlēšanās apgūt šo vingrinājumu kompleksu atsevišķi un detalizēti, tad tas ir iespējams vienas dienas UCL® Taidzi  semināra laikā Tuvākais seminārs  - 19.decembrī, 2020. 10:00 -17:30.
pieteikšanās līdz 5.12.2020

Dalība dienas seminārā: agrā pieteikšanās un apmaksa - 120 Eur, pēc - 140 Eur.
Ja esat pie mums iepriekš apmeklējuši tieši šo semināru vai visas EMF Balansēšas tehnikas sesijas (13 fāzes) , atlaide dalības maksai 50 %.
Ja esat apmeklējuši vai pašlaik apmeklējat taidzi nodarbības (arī seminārus) pie Evitas, atlaide dalības maksai 25%

Noskatīties UCL Tai Ji fragmentus Andieas D. Hofmann izpildījumā.

Evita šo formu apguva 2009. gadā seminārā Spānijā pie A.D. Hofmana, kopš tā laika praktizē un māca atsevišķus vingrinājumus gan regulāro nodarbību apmeklētājiem, gan taidzi semināros, gan arī vada speciālu dienas semināru, kura laikā var apgūt visus kompleksa vingrinājumus, kuru paveikšanai kopā būs nepieciešamas 45 minūtes.  Evita kopā ar savu dzīvesbiedru vadījuši UCL® Taidzi seminārus Latvijā un arī citur pasaulē  - 2012. gadā Flores salā, Portugālē, 2013. gadā Havaju salās, ASV.  Šis vingrinājumu komplekss ir ideāls sākums taidzi apgūšanai un lielisks praktisks palīgs ikdienas dzīves plūdumā - līdzsvaram, harmonijai un iekšējam mieram.