UA-10833878-1
site design templates

Individuāla taidzi nodarbība vai dienas seminārs

Individuālās nodarbības laikā varam atkārtot gan, ko mācāmies grupā, gan strādāt ar tieši Jums interesējošām tēmām. Individuāli ļoti labi varam strādāt tiešsaistē Jums ērtā vietā -  gan ārpus telpām (piemēram - parkā) vai Jums vēlamā vietā telpās (tad var būt papildus izdevumi).
Papildus ir iespēja izstrādāt tieši Jums un Jūsu interesēm pielāgotu taidzi vingrinājumu kompleksu, kustību sekvences, kurus tiešsaistes tikšanās laikā ierakstīsim - un pēc tam ierakstu varēsiet skatīties līdz nākamajai mūsu nodarbībai.  


Tiešsaistē vai klātienē, telpās, dabā

Individuālas taidzi nodarbības jeb sesijas ilgums ir 1 - 2 stundas.
Apmaksa par 1 nodarbību - 75 Eur.
2-3 dalībniekiem - 40 Eur/par dalībnieku

 Dienas seminārs individuāli vai diviem dalībniekiem
vienas dienas seminārs (līdz 5h)
pārim vai vienam dalībniekam individuāli 220 Eur


Pēc sarunas vai e-pasta par dalības pieteikumu, 1-2 dienu laikā saņemsiet rēķinu.
Nodarbības rezervācija tiek apstiprināta veicot 100% priekšapmaksu.
Ja mazāk kā 48h iepriekš atceļat nodarbību, tad maksa netiek atgriezta. Ja informējiet agrāk, tad maksa tiek pārcelta uz nākamo nodarbību. 

EMF Balansēšanas tehnikas sesija

Tā ir specifiska enerģētiskā darba tehnika (EMF Balancing Technique®), kas sastāv no 13 sesijām. Šīs sesijas palīdz cilvēkam pilnīgāk apzināties sevi kā enerģētisku būtni ar vēl neapjaustām spējām un talantiem. EMF sesijām ir raksturīgi tādi rezultāti kā dziļš miers un prieks, labāka pašsajūta, dažkārt arī veselības uzlabošanās, spēja labāk risināt stresa situācijas un rast radošus risinājumus ikdienas izaicinājumiem un problēmām.