Web Page Generator

Taidzi nodarbības
(ar priekšzināšanām) 
Rīgas centrā

Visas grupu nodarbības pašlaik notiek tiešsaistē zoom platformā.


Pašlaik nodarbību laikā mēs  atkārtojam, nostiprinām un  padziļinam jau iepriekš apgūtās taidzi formas gan  Taidzi Šeņ Gun, Dzīvā Dao taidzi deju, gan
seno garo 108+ Jan stila taidzi sekvenci. Turpinam apgūt jaunas taidzi formas, piemēram taidzi deju ar vēdekli

Nodarbības iesildīšanās daļas laikā atkārtojam īpaši spēcīgus vingrinājumus no UCL® Taidzi ( UCL® Tai Ji ) un Taidzi Šeņ Gun  vingrinājumu kompleksiem – tie palīdz gan atbrīvošanās, gan sazemēšanās, gan enerģiju sabalansētas plūsmas radīšanā, gan arī attīsta ķermeņa elastību 

Arī tie, kam jau ir iepriekšēja pieredze cigun un kādu citu taidzi (taiči) formu apgūšanas jomā, var gūt jaunus un papildinošus aspektus savas prakses pilnveidošanā. 
Nodarbības  piektdienās plkst.16:00 pašlaik pieejamas tikai dalībniekiiem ar iepriekšēju pieredzi (tiem, kas apguvusi taidzi pie mums) 


Jauna grupa online - Taidzi deja ar vēdekli (priekšzināšanas taidzi obligātas) no 2.jūnija otrdienās un piektdienās plkst. 17:30.

Lai piedalītos nodarbībās ir nepieciešamas priekšzināšanas, iepriekšēja taidzi kustību praktizēšanas pieredze:
*esat mācījušies, praktizējuši citus taidzi stilus.
*tiem, kas mācās pie mums - vēlams zināt Jan stila taidzi senās garās vairāk kā 108 kustību sekvences 1.daļu vai Dzīvā Dao taidzi deja 1.apli vai Piecu elementu taidzi deju.