UA-10833878-1
free html templates

"Taidzi plūsmas" nodarbības:
 tiešsaistē ZOOM 

Savam priekam un labsajūtai ikvienam ar vai bez priekšzināšanām. Piedalies tiešsaistē vai skaties ierakstā.

pirmdienās/trešdienās/piektdienās 15:00 ZOOM.

Tēma decembrim - "Rokas kā mākoņi." 

Dalība:  
*ikmēneša abonements  (4 nod. 65 Eur, 8x 100 Eur, 12x 120 Eur)
Ieraksti pieejami kāmēr piedalaties nodarbībās - tie būsu pieejami Taidzi studijā online.
**Viena atsevišķa nodarbība - 20 Eur ( un saite skatīties atkārtojumā vēl nedēļu)Aptuvens ieskats nodarbību saturā:


Nodarbību laikā praktizēsim vingrinājumus, lai atjauninātu un līdzsvarotu enerģiju pēcpusdienai. Ap plkst,15:0 dienā ir enerģiju Jan un Jiņ maiņas laiks un katrs no mums to izjūt citādi. Taidzi plūsmas kustību sekvences atbalstīs Jūs plūstoša enerģiju maiņā un radīs patīkamu ieradumu ikdienai, kā labāk sajust enerģiju maiņas un svārstības, pielāgoties tām vai transformēt pēc nepieciešamības.


 Sāksim ar UCL® taidzi vingrinājumiem un ikdienas plūsmu veicinošām kustībām no dažādām Taidzi kustibu sekvencēm. Taidzi kustības un tēli ir universāli. Tie ved mūs uz iekšējo atvērtību, harmoniju, koncentrētu darbību un prieku, spējot dziļi iespaidot mūsu ikdienas dzīvi.


Taidzi plūsmas nodarbībās katru mēnesi būs galvenā tēma un praktizēsim kustības skolotājas vadībā - plūstoši sekojot, pamazām pieskaņojot elpošanu. Šajās nodarbībās koncentrējamies tikai uz praksi un meditatīvo kustību. 


Rīta nodarbību būtība - līdzsvarot enerģiju plūsmas ķermenī, lai diena rit mierīgā plūsmā un pakāpeniski ir vieglāk reaģēt uz ikdienas stresa situācijām.


Pusdienlaikā - kādam tas būs sava ritma rīts, citiem - brīdis apzinātai izelpai un ieelpai tikai sev veltītā brīvbrīdī starp darbiem.


Vakarā - atbrīvoties no dienas gaitā uzkrātā sasprindzinājuma :"Atmet lieko, atstāj būtisko"Dažas no populārākajām ikmēnešu tēmām:


Bezgalības cilpas jeb astotnieku kustība taidzi - dažādi soļi un virzieni. "Atvērt vārtus", "Iegrimt eliksīra laukā" 


"Vējš vītolos"


"Rokas kā mākoņi"


 "Samīļot tīģeri" un "Atgriezties mājās"


"Notvert zvirbuli aiz astes"


"Ķemmēt mežonīgā zirga krēpes"


 "Enerģijas pērlīte"


"Vējš vītolos" un "Bezdelīga satver ūdeni"


"Taidzi pastaiga" - "Noglāstīt ceļgalu un spert soli uz priekšu"


Iegādājoties abonementu - Jums ir iespēja skatīties un atkārtot nodarbības Taidzi studijā onlineNodarbībām var pievienoties jebkurā laikā, bet ir obligāta iepriekšēja pieteikšanās un apmaksa.


Ja ir interese apgūt iesildīšanās vingrinājumus pamatīgāk, teoriju un filosofiju - tad ieteicams apgūt Taidzi ievadkursu