UA-10833878-1
website design templates

Dienas seminārs 

 Taidzi neigun seminārs - "iekšējais darbs" taidzi praksē. Teorija un vingrinājumi.Dienas seminārs, kurā apkopota vairāku neigun tehniku esence - apgūsim vingrinājumus gan no  UCL Taidzi, gan Dao jogas kompleksiem - kas  ir spēcīgi iekšējā darba instrumenti un noderēs ikdienā. Iepazīsimies ar  taidzi filosofiju, elpošanas vingrinājumiem un meditatīvo praksi. UCL Taidzi vingrinājumi palīdz noskaņoties dienai un veicamajiem darbiem, līdzsvaro Ci enerģiju un uzlādē. Dao jogas vingrinājumi būs atbalsts brīžos, kad traumas ierobežo kustību brīvību un ierastās aktivitātes ir uz kādu laiku jāatliek. Elpošanas un meditāciju tehniku apgūšana ir nepieciešama arī ikdienas taidzi praksē.

Šī semināra apmeklēšanai un vingrinājumu apgūšanai nav nepieciešama kāda īpaša sagatavotība vai iepriekšēja pieredze. Arī tie, kam jau ir iepriekšēja pieredze cigun un kādu citu taidzi formu apgūšanas jomā, var gūt jaunus un papildinošus aspektus savas prakses pilnveidošanā.

Dienas seminārs ir īpaši piemērots cilvēkiem, kas ir aizņemti nedēļas laikā vai arī tādiem, kas dzīvo tālāk no Rīgas.  

Aptuvenā dienas kārtība:

no 9:40 - Ierašanās.

10:00-12:00.

UCL Taidzi. Teorija un vingrinājumi.

12:00-12:30 Tējas pauze

12:30 - 14:00 
Taidzi filosofija.  Pieci dabas pirmelementi. 
Enerģijas vadīšanas pamatprincipi taidzi vingrinājumos un to saikne ar filosofiskajiem jēdzieniem. Enerģijas centri un enerģijas uzkrāšana. Mazais un lielais enerģijas cirkulācijas loki. Meditatīvie elpošanas vinginājumi un to nozīme ikdienas taidzi praksē.

 14:00-15:00. Brīvais laiks atpūtai un pusdienām. Var ņemt līdzi ēdamo vai arī apmeklēt apkārtnē pieejamās kafejnīcas.

15:00-16:30 

Dao joga.  Vingrinājumu komplekss guļus (uz paklājiņa).  

16:30-16:45 Tējas pauze

16:45-18:00

Kustību vingrinājumi individuāli un pārī taidzi prakses padziļināšanai: iņ/jan loks, bezgalības cilpas.
Mīlestības meditācija.

Tuvākais Taidzi neigun seminārs ~ piesakiet savu interesi, tiklīdz būs izveidojusies 3 dalībnieku grupa, saskaņosim semināra datumu (parasti - sestdiena vai svētdiena)

Līdzi nepieciešams: ērts apģērbs, siltas (vēsākā gadalaikā) un neslīdošas zeķītes, vai viegli apavi nodarbībām telpās, siltāka jaka (vēsākā gadalaikā) vai viegls pleds meditācijām, noderēs savs paklājiņs, ja tāds ir (vingrinājumiem uz grīdas)  - ja tāda nav, tad laicīgi informējiet mūs, klade saviem pierakstiem.