html templates

 EMF balancing technique® - Elektromagnētiskā lauka balansēšanas tehnika
īss kopsavilkums par 13 fāzēm - sesijām

Šajā rakstā centos apkopot svarīgāko un spilgtāko par EMF Balansēšanas tehnikas fāzēm, izveidoju tādu kā nelielu iepazīšanās ekskursiju.

EMF Balancing Technique® - Elektromagnētiskā Lauka (saīsinājumā – EMF) Balansēšanas sesijas, kuras sauc par fāzēm, palīdz saprast un iemācīties vadīt savu visdārgāko resursu – savu personīgo enerģiju.

Šī tehnika piedāvā maigu veidu kā no enerģētiskās sistēmas tieši un efektīvi attīrīt tās uzskatu sistēmas un modeļus, kuri vairs nekalpo ikdienas dzīvē. Piemēram, kad kaut kur sistēmā ir „iestrēgušas” sāpīgas atmiņas, tad tie enerģijas lādiņi, ko tās rada, ģenerē atkārtotus uzvedības modeļus, kuri sakņojas bailēs no kādas traumatiskas pieredzes pagātnē. Un šāda situācija, protams, jums rada papildus emocionālu, mentālu vai fizisku stresu. Kad šī enerģija tiek atbrīvota, jūs esat brīvi izdarīt jaunas izvēles un atklāt jaunus enerģijas līmeņus savā iekšienē. Tādā veidā lēmumi, kurus jūs izvēlēsieties pieņemt turpmāk, sakņosies prāta un sirds līdzsvarotā gudrībā. Domā ar sirdi un jūti ar prātu! (I un II fāze)

Kad jūs arvien vairāk sākat attīstīt savu personīgo spēku un gudrību, mācaties uzticēties savai intuīcijai, jūs spējat virzīties vēl tālāk „ārpus” vispārpieņemtiem uzskatiem par racionālā prāta spējām, jūs dodaties savu potenciālu pasaulē. Tas paver iespējas ieraudzīt vairāk un dziļāk. Tā ir radošās domas dzimšanas vieta un radošo darbību virzošais spēks. Saglabājiet un stipriniet savu centrālo enerģiju, gaismu un mīlestību savā ikdienas dzīvē šeit un tagad! (III fāze)

Savas esības centrs – būšana savas centrālās enerģijas plūsmas kanālā, sajūtot, kā jūs atbalsta jūsu pašu dzīves pieredze un gudrība, tā ir neiedomājami jaudīga vieta, no kuras turpināt savu attīstību. Spert soli tālāk – radīt lietas, ko jūs vēlaties pieredzēt savā dzīvē, tas nozīmē – aizrautīgāku un kaislīgāku esības veidu! (IV fāze) Kas ir tas, kas liek priekam pulsēt – priecāties no sirds? Kas liek jūsu sirdij dziedāt? Kas baro jūsu dvēseli?

Šīs pirmās četras fāzes vai sesijas, ir pamati, uz kuriem turpināt būvēt apzinātāku un iespējām bagātāku dzīvi. Vienalga – vai jūs izvēlaties saņemt vienu sesiju vai visas, rezultāti runās paši par sevi. Vai nav pienācis laiks uzņemties pašam atbildību par savu dzīvi?

Sperot soli uz priekšu, V - VIII fāzēs koncentrējamies uz meistarības praksi ikdienas dzīvē. Jūs esat tas, kurš nosaka, kādas kvalitātes, īpašības (šeit mēs to saucam par meistarības atribūtiem) jūs izvēlaties attīstīt sevī, vai tā būs Līdzjūtība, Prieks, Pacietība, Saskarsme, Zināšanas, Gudrība, Intuīcija... Šajās fāzēs tiek stiprināti meistarības enerģijas plūsmas jaunie ceļi, kas rada pilnīgāku un spēcīgāku meistarības atribūtu izpausmi, kuri jau atrodas jūsu enerģijas laukā.

IX-XII fāze ir priekš „tiem nopietnajiem”, kuri vēlās iet vēl tālāk - pieredzēt un izzināt sevi vairāk, nekā viņi zina un ir pazinuši sevi līdz šim. Šajās fāzēs notiek tiltu veidošana starp zināmo un vēl nezināmo mūsu pasaulē. Un mēs izvēlamies būt elastīgi atbrīvojot destruktīvās enerģijas un savienojot brīvo enerģiju augstāk organizētā un atbalstošā struktūrā. Mēs sakām „jā”-vārdu savai viscildenākajai esības formai, jo tā izvēlamies! Vienkāršāk – šo sesiju laikā tiek pārskatīti un transformēti attiecību modeļi, kuri mums vairs nekalpo, un spēcinātas un bagātinātas attiecības, kuras izvēlamies turpmāk attīstīt savā ikdienas dzīvē, radot spēcīgas atbalsta struktūras vispirms personīgai izaugsmei, kas izstaro uz visiem citiem mūsu pasaulē un visumā. Vēlēšanās dzīvot „labākā” pasaulē sākās ar patiesu sevis mīlestību!

XIII fāze ”Evolūcijas ceļš”  ir neatkarīgs garīgās izaugsmes un sevis-atbalsta instruments. Tā ietver visu divpadsmit fāzu „gudrības esenci” un veicina padziļinātu skaidrību un koncentrēšanos. Jūs vienlaicīgi saņemiet enerģijas sesiju un reizē arī apgūstiet EMF simbola kā koncentrēšanās kartes lietošanu ikdienas dzīvē, kad skaidri apzinieties , ko jūs tieši vēlētos pastiprināt vai papildināt savā dzīvē (piem. skaidrību, mieru, koncentrēšanos, prieku, aizrautību, piedošanu, līdzjūtību). Tā arī var būt konkrēta sasāpējusi situācija šeit un tagad - dažāda veida attiecībās- gan starp partneriem, vecākiem un bērniem, darbā, kā arī savā iekšējā pasaulē - pārslodze darbā vai mājās, nogurums un stress. Vai arī vienkārši vēlēšanās kaut ko mainīt... 

Esmu pārliecināta, ka tāda apziņa, kas attīstās no „domājot ar sirdi un jūtot ar prātu” izmaina pasauli. Kā? Katram no mums attīstot pašam sevi- soli pa solim. Tā nebūs kāda brīnumaina cilvēku masu pamošanās, kas notiek pēkšņi un negaidīti. Tā sākas ar vienu cilvēku - vienu cilvēku katrā momentā

Es ielūdzu Jūs ceļojumā - lai uzzinātu vairāk par to, kas jūs esat, kā esat to zinājuši līdz šim!

Mīlestības enerģijā,
Evita

-----------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------

Evitas pieredze rāda, ka EMF seansi cilvēkiem ir palidzējuši atbrīvoties no depresijas, stresa, nemiera, dažādām bailēm un satraukumiem. Seansi ir uzlabojuši arī attiecību veidošanu ar apkārtējiem cilvēkiem darbavietā un ģimenē, kā arī sekmē vieglāku dzīves krīžu situāciju atrisinājumu. Lai pieteiktos uz EMF balansēšans seansiem sazinieties ar Evitu, kas ir akreditēta veikt visas 13 EMF fāzes un Simbola semināru.

Noskatīties dokumentālu filmu par EMF balansēšanas tehniku angļu valodā.

Taidzi meistars Andieas D. Hofmann sadarbībā ar P.F. Dubro ir izstrādājis UCL taidzi un 5 elementu UCL taidzi dejas vingrojumu kompleksus darbam ar UCL. Vēl ir iespējams strādāt ar UCL ar Nodoma palīdzību. Šie vingrinājumi ir labs atbalsts ikdienā - kā papildus notikušajām balansēšanas sesijām - pašam strādāt ar savu Universālo kalibrēšanas režģi, lai rezultāts būtu noturīgs, ilglaicīgs un paliekošs.