UA-10833878-1
free site templates

Taidzi pamatkurss 2  jeb PK2

nodarbības klātiene
Taidzi pamatkurss 2.daļa (Pk2) -  16 teorētiski - praktiskas nodarbības drbadienu rītos vai vakaros. (~ 4 mēneši, ja  2 stundu gara nodarbība 1 reizi nedēļā)

Pēc Taidzi pamatkursa 2.daļas (Pk2) pabeigšanas būs iespēja turpināt nodarbības Taidzi Pamatkursa 3.daļā, ar jau esošo savu Taidzi Pamatkursa nodarbību grupu vai arī tad, kad izveidosies turpinātāju grupa vai kādā no brīvdienu semināriem, nometnēs.


TAIDZI PAMATKURSS 2. PK2.  Senās garās Jan stila taidzi vairāk kā 108 kustību sekvences 2.daļa. Ja esat apguvuši jau 1.daļu agrāk un vēlaties turpināt - var atsākt nodarbības pievienojotes Taidzi studijas 2022./23. mācību gada Taidzi pamatkursa grupām trešdienās 16:00 vai sestdienās 9:45. 2.daļu varētu sākt apgūt decembra mēnesī!


!!!!  Sākam ar Taidzi pamatkursa 1.daļu (PK1) !!!!


Jan stila taidzi garās vairāk kā  108 kustību sekvences  2.daļas apgūšana - aptuvena nodarbību struktūra, tā var mainīties atkarībā no kustību apgūšanas tempa, grupas iepriekšējās sagatavotības (video 2.daļas 1.puse un  2.daļas 2.puse)


1. Pārejas kustība “Enerģijas vērošana, savākšana, koncentrēšana” starp sekvences daļām. Sava apzināšanās lauka paplašināšana. 1.daļa kustībai “Dūre zem elkoņa.”


2. “Esi vērīgs!” 2.daļa kustībai “Dūre zem elkoņa.” "Sper soli atpakaļ un atvairi pērtiķus!” kreisā puse.


3. "Sper soli atpakaļ un atvairi pērtiķus!” labā puse.  "Diagonālais lidojums."


4. Pirmās 11 kustības otrajā daļā - viss kopā. “Solis augšup”, “Dzērve” un “Taidzi pastaiga”. Pārejas kustības - atšķirības no 1.daļas. Atkārtojam, precizējam, praktizējam. 


5. “Adata jūras dzelmē” un “Vēdeklis” . Enerģijas koncentrēšana - 180 grādu ķermeņa pagriezienā. 


6. Nostiprinam kustību sēriju “Adata jūras dzelmē”. Meditācija.


7. Atkārtojam kustību sēriju “Enerģijas koncentrēšana”. Savērptās- sagrieztās kustības. “Solis uz priekšu” un pāreja uz ”Sveiciens Budam”


8. Līdz šim apgūto kustību atkārtojums no 2.daļas un kustību sērija “Notvert zvirbuli aiz astes.”


9. “Rokas kā mākoņi”. Labā puse un kreisā puse.


10. Enerģijas koncentrēšana “pērlītē” jeb “Pātagas cirtiens”. Visa 2.daļas 1.puse kopā. Precizēšana. 2.daļas 1.puses nobeigums. Meditācija.


11. 2.daļas 1.puses kustību atkārtošana un visas sekvences praktizēšana tik tālu, cik esam iemācījušies. Stāsts par “Piecām harmonijām” (ieskicēju “Ievadkursā”) un kā tās izpaužas garās sekvences apgūšanas procesā. 


12.“Meklēt zirgu” un Augsto sitienu sērija ar pagriezieniem.


13.“Taidzi pastaiga” atkārtojums un variācija ar “pievienošanās apslēptajai enerģijai”. Enerģijas koncentrēšana un 180 grādu pagrieziens kustībā.


14. Enerģijas koncentrēšana un sagrieztās kustības, sitieni. “Debesu feja kaisa ziedus”


15. “Tīģeru atvairīšana” “Lidojums pūķa-zirga mugurā”. Sitienu sērija, 270 grādu pagrieziens kustībā.


16. Enerģijas savākšana un kristalizācija un Garās sekvences 2.daļas noslēgums. Meditācija. 


————————————————————————————————————————


Priekšzināšanas:

Taidzi Ievadkurss.

Taidzi Pamatkurss 1.daļa.


Dalība Pamatkursa 2.daļā:


Katra mēneša sākumā apmaksājam viena mēneša nodarbību (4 nodarbību reizes) abonementu - 50 Eur.

!!Ja kādu savu personīgo iemeslu dēļ neapmeklējat kādu no nodarbībām, mēneša abonementa summa nemainās un nodarbību reizes netiek pārceltas.


Par kursu papildinošiem materiāliem visai pamatkursa 2.daļai .pdf formā - papildus 50 Eur, teorijas lekcijas  - 75 Eur.

___________________________________________________

Pamatkursa 2.daļas laika precizēšanas, pieteikšanās un detalizēta informācija - rakstot vai zvanot Evitai evita[at]taidzi.lv, mob.tālr. 29212599.